Hihetetlen pechje van a Hali spanyol játékosának

Ezequiel Calvente mindössze 58 percnyi élvonalbeli szereplés után ismét hetekre kidőlt.
Budai László 2017. március 13., hétfő 12:15
Ezequiel Calvente mindössze 58 percnyi élvonalbeli szereplés után ismét hetekre kidőlt.
Szerző: Budai László 2017. március 13., hétfő 12:15

A Haladás hiába szerződtette tavaly nyáron Ezequiel Calventét, a játékosnak sérülés miatt a teljes őszi szezont ki kellett hagynia. Bár tavasszal bemutatkozhatott Szombathelyen, az NB I-ben mindössze 58 percet futballozott az Újpest ellen, és ismét megsérült.

Mészöly Géza a Haladás honlapjának elárulta, hogy a játékos részleges külső-bokaszalag szakadást szenvedett, ezért többhetes pihenő vár rá.

A Hali emellett Tóth Mátéra (vádlisérülés), Gajdos Zsoltra (combsérülés) és a műtét után lábadozó Rózsa Dániel, Jánvári Gábor, Németh Márió trióra sem számíthat.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz