A lengyel labdarúgó-válogatott csapatépítő programként meglátogatta Szocsiban a delfinparkot szombat délelőtt, de Arkadiusz Milik számára balul sült el a kirándulás.
A Napoli 24 éves középcsatára ugyanis belelépett egy pocsolyába, elcsúszott, és nagy fájdalmai voltak. Először úgy tűnt, komolyan megsérült, de az alapos orvosi vizsgálatok törést nem, csak zúzódást állapítottak meg a kezében, amire esett.
Miliknek 2016 októberében és tavaly szeptemberben is súlyosan megsérült a keresztszalag a térdében. A szombaton történtek ellenére valószínűleg pályára léphet a lengyelek első, Szenegál elleni csoportmérkőzésén, amelyre kedden kerül sor Moszkvában.
(MTI)
Tippelj és nyerj a Lengyelország-Szenegál csoportmeccsel!
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVSC
Domingues a Fradiban?

Kecskemét
NB I-es rutinnal rendelkező játékost igazoltak
A Tatabányától távozó Eördögh András marad az NB II-ben, ugyanis a Kecskemét bejelentette szerződtetését.

Fradi
Keita és Gróf is marad
Hajnal Tamás bejelentette: Naby Keita biztosan marad a Fradiban a kölcsönszerződése lejártáig, míg Gróf Dávid szerződését további egy évvel hosszabbította meg a klub.