Ma a TV-ben: Élőben a Vasas-Paks, a Puskás-Újpest és a ZTE-Fradi az NB I-ből, lesz NB II-es forduló és Barcelona-Real Madrid is

A vasárnapi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Nyikes Zoltán 2023. március 19., vasárnap 8:10
A vasárnapi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. március 19., vasárnap 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.35: Labdarúgás, NB I, DVSC-KTE (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Góóól (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, NB I, Vasas- Paks (élő)
15.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest FC (élő)
20.15: Labdarúgás, NB I, ZTE- Ferencváros (élő)

Sport 2

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Verona (élő)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma (élő)
20.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Leicester (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Sheffield United-Blackburn Rovers (élő)
15.10: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Brighton-Grimsby Town (élő)
17.25: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-Fulham (élő)
19.50: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Sheffield United-Blackburn Rovers (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-Fulham (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Brighton-Grimsby Town (ismétlés)

Spíler 2

07.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Mallorca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid (élő)

Arena 4

07.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-RB Leipzig (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Ajaccio-Monaco (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Eintacht Frankfurt (élő)
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München (élő)
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Freiburg (élő)

Match 4

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Tottenham (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Crystal Palace (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Rennes (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-MTK Budapest (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Pécs (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Mosonmagyaróvár-Békéscsaba (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Gyirmót (élő)

15.00: Labdarúgás, NB II, DVTK-Szentlőrinc (élő)

15.00: Labdarúgás, NB II, ETO FC Győr-Kazincbarcika (élő)

Címkék: #TV-műsor
Neked ajánljuk
Átigazolások
MTK Budapest
Kölcsönadás
Zuigéber Ákos a következő idényt a Budafok csapatánál tölti majd kölcsönben. A 21 éves támadó tavasszal a Szegednél szerepelt, 11 bajnokin egy gólt szerzett. (mtkbudapest.hu)
ZTE
Zoran Lesjak
A szlovén élvonalbeli lendvai Nafta bejelentette a Zalaegerszegtől távozó Zoran Lesjak érkezését.
Szentlőrinc
Távozott a vezetőedző
A Szentlőrinc tulajdonosának döntése értelmében távozott a vezetőedzői posztról Pichler Gábor. A Csakfoci korábbi értesülése szerint Waltner Róbert lesz a klub új trénere.
Tovább az összes átigazoláshoz