Ma a TV-ben: Élőben a Loki-Kövesd, a Kisvárda-ZTE és a Diósgyőr-Puskás az NB I-ből, pályán Szoboszlaiék és a Real Madrid is

A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Nyikes Zoltán 2024. március 2., szombat 8:10
A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 2., szombat 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

18.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC (élő)

M4 Sport+

12.30: Labdarúgás, NB I, Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC (élő)
14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda Master Good-Zalaegerszegi TE FC (élő)

Sport 2

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Salernitana (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Monza-AS Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina (élő)

Spíler 1

13.20: Labdarúgás, Angol FA-kupa, összefoglaló (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Nottingham Forest-Liverpool (élő)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Luton Town-Aston Villa (élő)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (élő)
16.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Chelsea (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Las Palmas (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid (élő)
23.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (ismétlés)

Arena 4

07.45: Labdarúgás, német másodosztály, Hertha-Kiel (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Bayern München (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hansa Rostock-Kaiserslautern (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin- Borussia Dortmund (élő)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-VfB Stuttgart (élő)
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Olympique Marseille (élő)
23.00: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin- Borussia Dortmund (ismétlés)

Match 4

11.00: Labdarúgás, angol másodosztály, West Brom-Coventry (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Huddersfield-Leeds United (élő)
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Crystal Palace (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Fürth (élő)

Címkék: #TV-műsor
Neked ajánljuk
Átigazolások
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Légiósok
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Tovább az összes átigazoláshoz