Szombathely, 2019. február 25. Jones Jarrod (k), valamint a horvát Filip Kruslin (b) és Toni Katic (j) a férfi kosárlabda világbajnoki selejtezõ J csoportjának az utolsó, 6. fordulójában játszott Magyarország - Horvátország mérkõzésén a szombathelyi Arena Savaria sportkomplexumban 2019. február 25-én. MTI/Varga György

Nemcsakfoci: Magyarország újabb Európa-bajnokságra pályázik

Magyarország is pályázik a 2021-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság megrendezésére. A Nemzetközi Kosárlabda Szövetség (FIBA) közleménye szerint további hat ország kandidál az eseményre.
Csakfoci Admin 2019. március 25., hétfő 23:01
Szombathely, 2019. február 25. Jones Jarrod (k), valamint a horvát Filip Kruslin (b) és Toni Katic (j) a férfi kosárlabda világbajnoki selejtezõ J csoportjának az utolsó, 6. fordulójában játszott Magyarország - Horvátország mérkõzésén a szombathelyi Arena Savaria sportkomplexumban 2019. február 25-én. MTI/Varga György
Magyarország is pályázik a 2021-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság megrendezésére. A Nemzetközi Kosárlabda Szövetség (FIBA) közleménye szerint további hat ország kandidál az eseményre.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 25., hétfő 23:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Azt már korábban lehetett tudni, hogy Magyarország is szeretne házigazdája lenni a 2021-es  férfi kosárlabda Európa-bajnokságnak, azt viszont nem, hogy összesen hány szövetség fog pályázni. A FIBA közleményéből kiderült, hogy a magyarokon kívül a szlovének, a csehek, az észtek, a grúzok, a németek és az olaszok is szívesen rendeznék meg az eseményt.

A szervezet ugyanakkor azt is jelezte, hogy egyik ország sem vállalná önként, így eldőlt, hogy négy ország fogja vendégül látni a 2021-es Eurobasketet,

csakúgy, mint 2015-ben (Horvátország, Németország, Franciaország, Litvánia), és legutóbb 2017-ben (Románia, Finnország, Izrael, Törökország).

A magyar pályázat szerint az itteni mérkőzéseket a Papp László Budapest Sportarénában rendeznék. A FIBA júliusban fogja megnevezni a négy rendező országot. (MTI)

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz