"Elsírtuk magunkat" - így élte meg a Szalai-család az első magyar gólt

Szalai Vilmos szüleivel nézte a válogatott Eb-meccsét, ahol testvére, Ádám szerezte a vezető gólt.
Szerkesztő 2016. június 15., szerda 11:56
Szalai Vilmos szüleivel nézte a válogatott Eb-meccsét, ahol testvére, Ádám szerezte a vezető gólt.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 15., szerda 11:56

 

Mint ismeretes, Szalai Ádám megszerezte a vezetést a magyar válogatottnak Ausztria ellen. 44 év után ő az első magyar játékos, aki EB-n gólt szerzett. Testvére, a Szpari játékosa, Szalai Vilmos a családdal nézte a találkozót. A játékos erről a Szpari Facebook-oldalán mesélt.

A szüleimmel, a kisebb testvéremmel és a barátnőmmel szurkoltunk, és amikor Ádi megszerezte a vezetést, annyira meghatódtunk, hogy elsírtuk magunkat. A lefújás után engem hívott elsőként, de szinte nem is tudtunk mit mondani egymásnak. Nagyon boldogok voltunk, mesébe illő ami történt tegnap este vele a sok negatívum után amit a közelmúltban átélt. Az ő sikereinek én mindig sokkal jobban örültem, mint a sajátomnak, és nagyon büszke vagyok rá. De le a kalappal az egész csapat előtt, taktika, szervezettség tekintetében az elmúlt években ilyen válogatottunk nem volt. Nagyon szorítok nekik.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
"Kerkez ügye eldőlt"
Legalábbis az Arsenal-ikon Ian Wright szerint, aki úgy látja, egyértelmű, hogy Kerkez Milos a Liverpoolban folytatja.
DVSC
Thor hazatért
Megvan a DVSC-től februárban távozó Thor Úlfarsson új csapata: izlandi sajtóhírek és a Transfermarkt szerint a támadó az izlandi Breidablikhoz igazolt.
Légiósok
Kerkez Milos
A Real Madrid megfigyelőket küldött a Bournemouth Arsenal elleni győztes angol bajnokijára, ahol a 21 éves magyar balbekket, Kerkez Milost is megnézték. (TBR Football)
Tovább az összes átigazoláshoz