fotó: mlsz.hu

Válogatott: Az MLSZ közölte, mikor indul a bérletértékesítés a hazai vb-selejtezőkre

A vásárlásnál ismét előnyt élveznek a Szurkolói Klub-tagjai.
Pék Attila 2025. április 18., péntek 19:21
fotó: mlsz.hu
A vásárlásnál ismét előnyt élveznek a Szurkolói Klub-tagjai.
Szerző: Pék Attila 2025. április 18., péntek 19:21

Hivatalos közleményben tudatta a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ), hogy mikor kezdődik a válogatott hazai világbajnoki-selejtezőire a bérletértékesítés.

A tájékoztatás szerint a bérletek árusítása április 22-én, kedden 10:00 órától indul, a bérletvásárlásnál ezúttal is előnyt élveznek a Szurkolói Klub-tagjai, azon belül pedig az aranyszintes drukkerek. Az értékesítés első napján kizárólag az aranyszintes SZK-tagok vásárolhatnak bérletet, ezt követően április 23-tól két napon keresztül tart az SZK-tagok elővásárlási időszaka, majd május 2-tól minden regisztrált szurkoló számára megnyílik a vásárlási lehetőség.

A bérletek mind a négy hazai mérkőzésre, a három vb-selejtező mellett a Svédország elleni hazai felkészülési meccsre lesznek érvényesek, utóbbit június 6-án rendezik.

Összesen harmincezer bérletet értékesítenek, a vásárlási időszak a készlet erejéig, de legkésőbb június 6-ig tart. A szurkolók további 100-100 pontot gyűjthetnek a két válogatott meccsen (Svédország elleni barátságos és Örményország elleni vb-selejtező), valamint a MOL Magyar Kupa döntőjén.

A magyar labdarúgó-válogatott számára a 2026-os világbajnoki selejtezősorozat szeptember 6-án kezdődik majd Írországban, előtte júniusban két felkészülési meccset (Svédország ellen itthon, Azerbajdzsánnal idegenben) játszik Marco Rossi együttese.


fotó: mlsz.hu
Olvastad már?
Fradi: Robbie Keane szerint Tóth Alex Angliában is követendő példa
Szakértőként szólalt meg a Ferencváros vezetőedzője a szigetországban és a 19 éves Tóth Alexet hozta fel jó példaként.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Dárdai M. jövője
A Sport Bild szerint ha a feljutás veszélybe kerül, akkor Dárdai Márton is a Hertha távozói között lehet.
Légiósok
Huszti Bukarestben
Bár még nem mutatta be hivatalosan a román másodosztályú CSA Steaua, a papírokat aláírták a felek, így biztos, hogy Huszti András Bukarestben folytatja karrierjét. Csütörtökön be is mutatkozhat. (NSO)
Liverpool/Real Madrid
Szoboszlait nem engednék
A Team Talk szerint ha a Real Madrid be is jelentkezne Szoboszlai Dominikért, a Liverpool biztos, hogy nem engedné el egyik legjobbját.
Tovább az összes átigazoláshoz