Mint ismert, a csakfoci.hu az ATS Focivilággal közösen az előző szezonban díjat indított, ez pedig a mostani idényben is folytatódik, az olvasók minden hónapban különböző kategóriákban szavazhatnak a jelöltekre, akiket az NB I-ből és az NB II-ből válogattunk össze.
Ezúttal a következő kategóriákban lehet majd voksolni a közösségi oldalunkon:
- ATS Focivilág, A hónap játékosa (NB I)
- ATS Focivilág, A hónap játékosa (NB II)
- ATS Focivilág, A hónap fiatal játékosa (NB I)
- ATS Focivilág, A hónap fiatal játékosa (NB II)
Mivel az új idényben csupán egyetlen forduló esett júliusra, így rendhagyó módon ezúttal július és augusztus hónap legjeit keressük, harmadikként pedig az élvonalból adtunk meg öt fiatal játékost, akik közül olvasóink választhatják ki a legjobbat a Facebook-oldalunkon.
ATS Focivilág, A hónap fiatal játékosa jelöltek az NB I-ben (július és augusztus):
Babos Bence (Diósgyőr): A Viditől kölcsönvett szélső augusztusban négy bajnokin kapott lehetőséget, ezeken pedig három gólt jegyzett - betalált a Kazincbarcika ellen, míg az ősi rivális Nyíregyháza otthonában duplázott.
Horváth Kevin (Paks): A saját nevelésű játékos az idei hat bajnokin rendre a kezdőcsapatban kapott helyet, ezt pedig egy góllal és négy gólpasszal hálálta meg Bognár Györgynek. A legjobb meccsét Kisvárdán játszotta, ahol három asszisztot osztott ki.
Átrok István Zalán (MTK): A Diósgyőr elleni találkozón csereként lépett pályára a 70. percben, nyolc minutummal később pedig már gólt is szerzett. Két héttel később már a kezdőcsapatban találta magát, és ezt is sikerült kihasználnia, amikor Kovácsikot is kicselezve lőtt szép gólt a Paksnak.
Tóth Alex (Ferencváros): A tavaszi berobbanása óta folyamatosan kiemelkedő teljesítményt nyújt, az új szezont is remekül kezdte. Igaz volt, hogy a nemzetközi kupaszereplés miatt pihentették, de amikor pályára lépett az NB I-ben, rendre a legjobbak közé tartozott. Debrecenben egy gólpasszt is kiosztott Varga Barnabásnak.
Szűcs Tamás (DVSC): Alapembere a DVSC-nek, mind a hat bajnokin a kezdőcsapat tagja volt és csak egyszer cserélték le. A hatalmas mezőnymunkája mellett gólokat is szerzett, betalált a Nyíregyházának és a Puskás Akadémiának is.
KATTINTS IDE A SZAVAZÁSHOZ!