Fotó: valogatott.mlsz.hu

U19-es válogatott: Döntőnek bizonyult az első 20 perc, Szerbia legyőzte a magyar csapatot

A magyar U19-es válogatott a Vilotic-emléktornán 3-1-re kikapott a szerbektől.
Csakfoci.hu 2023. szeptember 7., csütörtök 18:20
Szerző: Csakfoci.hu 2023. szeptember 7., csütörtök 18:20

A magyar férfi U19-es válogatott az októberi Eb-selejtezők előtt még három felkészülési mérkőzést játszik, mindhármat a csütörtökön kezdődő Vilotic-emléktornán. A mieink a nyitónapon Szerbia ellen léptek pályára.

Babó Levente együttese már az első 20 percben kétgólos hátrányba került: előbb Nedeljkovic juttatta előnyhöz a szerbeket, majd Milosevic duplázta meg az előnyt, ami a félidőig ki is tartott. A második játékrészt jobban kezdte a magyar csapat, az ETO-ban futballozó Huszár szinte rögtön a fordulást követően szépíteni tudott, azonban három perccel később Simic beköszönt, így újra kétgólos volt a két csapat közti különbség, ami a lefújásig nem változott.

Vilotic-emléktorna

Szerbia-Magyarország 3-1 (Nedeljkovic 9., Milosevic 18., Simic 49., ill. Huszár 46.)

Rossi a szerbek elleni meccsről: "Előzetesen az egy ponttal is elégedett lennék, de döntetlenre nem lehet csapatot felkészíteni"
Marco Rossi és Nego Loic tartott sajtótájékoztatót a csütörtöki szerbek elleni idegenbeli Eb-selejtezőt megelőzően.
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)