Sky: Döntést hozott a klubja a 0 perces Szalai Attila jövőjéről

Meghozták klubjánál a döntést a mellőzött magyar válogatott védő jövőjéről.
Csakfoci.hu 2024. december 19., csütörtök 11:50
Meghozták klubjánál a döntést a mellőzött magyar válogatott védő jövőjéről.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 19., csütörtök 11:50

A német Sky informnációi szerint a Hoffenheim élő szerződése ellenére megválna Szalai Attilától, akinek teljesítményét "nem találták megfelelőnek" a Bundesliga-klubnál.

A  Hoffenheim a téli átigazolási időszakban új védővel készül bővíteni a keretét, emiatt engedélyezte Szalai távozását, aki ebben az idényben egyáltalán nem kapott játéklehetőséget, 0 játékperc szerepel a neve mellett a tétmeccseken (felkészülési meccsen játszott és gólt is szerzett), és a kispadra is csak kétszer ülhetett el, mindkétszer még augusztusban.

A csatorna úgy tudja, Szalai mellett a középpályás - évekkel ezelőtt a Ferencvárossal is hírbe hozott - Florian Grillitsch is szerepel az elküldendő játékosok listáján.

A magyar válogatott védő 2023-ban 12,3 millió euróért került a Fenerbahçétól a német csapathoz, majd 2024 januárjában fél szezonra kölcsönbe került a Freiburghoz. Szalai szerződése 2027-ben jár le papíron, de a jelek szerint nincs már jövője a Hoffenheimnél.

Már javában pörög az átigazolási piac, ide kattintva biztos, hogy semmiről nem maradsz le! 

Olvastad már?
Jöhet az újabb edzőváltás az NB II-ben: Megvan, ki veheti át a Szeged irányítását
Az NB II-ben a Honvéd után Szegeden is nagy eséllyel váltás várható télen.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.
Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.
Tovább az összes átigazoláshoz