Fotó: mlsz.hu

Schäfer poénkodása hatalmasat megy, irtó viccesen reagált Szoboszlai nyilatkozatára - fotó

Schäfer Andrásnak nem kell a szomszédba mennie, ha hülyéskedésről van szó.
Nyikes Zoltán 2024. március 25., hétfő 15:00
Fotó: mlsz.hu
Schäfer Andrásnak nem kell a szomszédba mennie, ha hülyéskedésről van szó.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 25., hétfő 15:00

Szellemes fotóval reagált Szoboszlai Dominik vicces nyilatkozatára Schäfer András. A magyar válogatott középpályása használta a képzelőerejét és egy képszerkesztő-program segítségével megmutatta, hogyan fog kinézni két év múlva, ha sokat fog edzeni a konditeremben.

Mint ismert, a Törökország elleni felkészülési mérkőzés hajrájában nem adták meg Schäfer gólját les miatt, a lefújást követően pedig Szoboszlai azt nyilatkozta az esettel kapcsolatban, hogy "ha a rehabja alatt nem kondizott volna annyit, akkor lehet, hogy a válla nem lógott volna be."

Schäfernek sem kellett több, azonnal vette a lapot és a közösségi oldalán folytatta a poénkodást.

Jelenleg 13 mérkőzés óta veretlen a magyar válogatott. Meddig tarthat ez a remek széria? Kattints és szavazz!

Olvastad már?
Rossi: "Remélem, nem haragítom magamra a Fradi-szurkolókat, de..." – nagyon fontos kérése van a kapitánynak a kapuskérdés kapcsán
Rossinak egyelőre fogalma sincs, ki lesz a kezdőkapus az Eb-n, de arra kéri a szurkolókat, akárhogyan is lesz, támogassák a döntését.
Elolvasom

 

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz