Románia: Magyarellenes rigmusok miatt kapott büntetést az egyik bukaresti csapat

Egy augusztus eleji bajnoki miatt kapott bő 700 ezer forintos büntetést a bukaresti CSA Steaua a Román Labdarúgó Szövetségtől.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 19., csütörtök 19:42
Egy augusztus eleji bajnoki miatt kapott bő 700 ezer forintos büntetést a bukaresti CSA Steaua a Román Labdarúgó Szövetségtől.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 19., csütörtök 19:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az augusztus 4-én lejátszott CSA Steaua - FK Csíkszereda mérkőzésen, a hazai szurkolók részéről történt magyarellenes megnyilvánulások miatt szabott ki büntetést a Román Labdarúgó Szövetség.

A román másodosztályú bajnokin a bukaresti együttes szurkolóinak egy része visszatérően szidalmazta és gyalázta a magyarokat.

A román szövetség fegyelmi bizottsága most 10 ezer lejes, azaz mintegy 712 ezer forintos büntetést szabott ki a Steauára.

Honlapunkon is beszámoltunk róla, hogy a közelmúltban előbb az élvonalbeli Sepsi OSK-nál követeltek kemény szankciókat magyarellenes rigmusok után, majd a Sepsi és a Csíkszereda közös indítványt nyújtott be a román szövetséghez a fegyelmi szabályzat szigorítása ügyében.

Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz