Fotó: facebook.com/TISE
A 38 éves játékost végül mentőhelikopter szállította kórházba, ahol szívműtéten esett át és stabilizálták az állapotát.
A Jász-Nagykun-Szolnok megyei harmadosztályú Cibakháza játékosa, Balogh József összeesett a gyepen a Bánhalma elleni szombati bajnokin.
A 38 éves labdarúgót többször is újraélesztették, majd mentőhelikopter szállította kórházba, ahol szívműtéten esett át, jelenleg pedig stabil az állapota - olvasható a tiszaföldvári klub közösségi oldalán.
Olvastad már?

NB I: A gólkirályjelölt csapattársa lett a Fradi és az Újpest csatára is - itt a forduló válogatottja
Az NB I 23. fordulóját követően összeszedtük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint. A csapatban ezúttal kivételesen három jobbhátvéd (Huszti, Szegi és Petkovic) is helyet kapott, miután mindhárman együttesük legjobbjai voltak, gólt is szereztek, ezért egyik játékost sem akartuk kihagyni.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Pécsi MFC
Szentlőrinc után az NB III-ba
A nyáron az NB II-es Szentlőrinctől két év után távozó, és azóta szabadon igazolható Novák Zsombor a PMFC-hez szerződött. Korábban a Dunaújvárosban, Soroksáron és az FTC utánpótlásában is játszott.

Ferencváros
Makreckist vinnék?
A Csakfoci információja szerint az Al-Ahly egyelőre nem kereste a Fradit Cebrail Makreckis miatt. Továbbá honlapunk úgy tudja, a megjelent hírekkel ellentétben a szélső szerződése nem jár le jövő nyáron.

Légiósok
Gulácsi jövője kérdéses
Az RB Leipzignél hét játékos, köztük Gulácsi Péter szerződése jár le a szezon végén, és közülük többen is a klub „távozási listáján” szerepelnek – írja a Bild.