fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Nem csak a bajnoki címért és a kiesésért zajlik óriási harc az NB I-ben, hanem a gólkirályi címért is. Az előző fordulóban az élbolyban lévők betaláltak, még szorosabbá téve a versenyt.
A szezon vége felé közeledve rengeteg nyitott kérdés van még az élvonalban. Az egyik ilyen a gólkirályi címért zajlik, a listát jelenleg a debreceni Bárány Donát vezeti a paksi Böde Dániellel 13 góllal.
Mögöttük sincs nagy szakadék, Brandon Domingues és Tóth Barna 12 találatot szerzett eddig, Nagy Zsolt, Varga Barnabás és Marin Jurina pedig 11-et. Matheus Saldanha a Nyíregyháza elleni 7-0-s győzelem során duplázott, ezzel a brazil csatár is elérte a kétszámjegyű gólt (10). Nem lehet leírni a Puskás Akadémia támadóját, Lamine Colley-t, aki kilencszer zörgette meg a hálót 28 mérkőzésen.
A Csakfoci szavazásán most azt kérdeztük olvasóinktól, közülük ki lesz a gólkirály a szezon végén?
Ide kattintva adhatja le szavazatát.
Olvastad már?
NB I: Keane visszakapta Botkát a csapatába, de Debrecenből is "megerősítették"
Az NB I 28. fordulójából is összegyűjtöttük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
EL-csapattól jött középpályás
A kék-fehérek hivatalos honlapjukon jelentették be, hogy kölcsönvették az Európa Ligában szereplő Viktoria Plzen szlovén válogatott védekező középpályását, Adrian Zeljkovicot.
Fradi
Pesic kell a DAC-nak?
Egy kisebb szlovák X-oldalon megjelent, hogy Aleksandar Pesicet vinné a DAC. Az Üllői129 úgy tudja, ennek a híre nem jutott el a Fradihoz, mégha egy ilyen szándékot nem is bánna a klub.
Puskás Akadémia
Soisalo marad
Túl magas ár miatt hiúsult meg Mikael Soisalo olaszországi átigazolása.