Fotó: paksifc.hu/Barbara Gabriella

Nem találták az öltözőkulcsot, perceket várakozott a szünetben a folyosón az NB I-es csapat

Váratlan események zavarták meg a győrieket.
Nyikes Zoltán 2025. február 1., szombat 15:40
Fotó: paksifc.hu/Barbara Gabriella
Váratlan események zavarták meg a győrieket.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. február 1., szombat 15:40

Szombat délután elérkezett az NB I tavaszi szezonjának első fordulója, a nyitómérkőzésen a Paksi FC fogadta az ETO FC Győrt. Az első játékrész több helyzetet is hozott, gólt azonban nem, a szünetben azonban nem várt problémák akadtak a vendégeknél.

Az M4 Sport kommentátorának elmondása szerint ugyanis a győriek azért érkeztek ki később a pályára a második félidő kezdete előtt, mert  a játékosok később tudtak bemenni az öltözőbe, nagyjából öt percet álltak a folyosón a szünetben, mert nem találták az öltöző kulcsát.

A hazaiaknak így egy kicsit várakozniuk kellett az ellenfélre a folytatás előtt, de végül megérkeztek a győriek és jelenleg is zajlik a második felvonás - később beszámolunk a végeredményről.

A Csakfoci aktuális szavazásán az alábbi kérdést tettük fel: Szerinted Szappanos érkezésével hogy néz majd ki tavasszal a paksi kapushelyzet? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
Bognár frappáns válasza a Paks nagy visszatérőire: "Van még két hét az átigazolási szezonból, Varga Barnabás még hazajöhet"
Bognár György szerint bölcsen döntöttek Szappanos Péter visszatéréséről.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz