Véber csapata két teljesen különböző mezben játszott ugyanazon a bajnokin - videó

A Szpari az első félidőben kék, a másodikban fehér trikóban lépett pályára.
Budai László 2017. március 20., hétfő 21:10
A Szpari az első félidőben kék, a másodikban fehér trikóban lépett pályára.
Szerző: Budai László 2017. március 20., hétfő 21:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Nyíregyháza a hétvégén 1-0-s vereséget szenvedett a Dorogtól. A találkozóról, valamint Véber György azt követő, kíméletlen nyilatkozatáról mi is beszámoltunk.

Az összecsapás azonban további érdekességeket is tartogatott. A Nyíregyházi televízió felvételén ugyanis jól látszik, hogy bár a Szpari piros-kékben kezdte az összecsapást, a második játékrészre piros-fehérre váltott. Minderre minden bizonnyal azért volt szükség, mert az ellenfél játékosai is hasonló színű trikóban játszottak, így a hazaiak inkább mezt cseréltek a szünetben.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz