A teljes magyar foci összefogott a Szpari-szurkolóért

Legutóbb az MTK vezetőedzője és sportpszichológusa látogatta meg a beteg nyíregyházi drukkert.
Budai László 2018. január 13., szombat 14:10
Legutóbb az MTK vezetőedzője és sportpszichológusa látogatta meg a beteg nyíregyházi drukkert.
Szerző: Budai László 2018. január 13., szombat 14:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Összefogtak a magyar klubok és a szurkolók Tomek Zoltánért. A Nyíregyháza Spartacus drukkeréről néhány hónapja derült ki, hogy nagyon beteg.

A Szpari szurkolói az őszi szezonban több alkalommal is támogatásukról biztosították társukat, de csatlakoztak az ETO szimpatizánsai is, segített a Kisvárda, a Békéscsaba, az Újpest, a Ferencváros és legutóbb az MTK is - írja a nyíregyháziak hivatalos honlapja.

A napokban Feczkó Tamás vezetőedző és Nagy Enikő sportpszichológus - mindketten dolgoztak korábban a Szparinál – látogatta meg Zolit a fővárosi kék-fehérek stábjának nevében. A hírek szerint hamarosan a gyógykezelés eljut abba a fázisba, hogy egy komoly beavatkozásra kerülhet sor.

A csakfoci.hu csapata is mielőbbi gyógyulást kíván!

Átigazolások
Ajka
Távozó kapus
Lejáró szerződését követően közös megegyezéssel távozott Ajkáról Horváth Dániel, aki 2018 februárjában érkezett a klubhoz, azóta 189 mérkőzésen védett ajkai színekben.
DVSC
Dzsudzsák hosszabbított
A következő idényben is a DVSC kötelékében futballozik majd Dzsudzsák Balázs.
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Tovább az összes átigazoláshoz