A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön egy meccsre eltiltotta az ETO FC Győr vezetőedzőjét, Király Józsefet. A 48 éves szakembernek a 12. fordulóban esedékes Tiszakécske elleni meccsen kell letöltenie az eltiltását.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) október 4-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
NB II
– Király József vezetőedző (ETO), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 1 soron következő NB II férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
– Darázs Péter (Mosonmagyaróvár) és Szarka Ákos (Gyirmót) 1-1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Színes lapok miatt kiszabott pénzbüntetés
– Kaposvár 12 500 forint.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Ajka
Két játékos távozhat
Az NSO értesülései szerint az Ajka beadta nevezését az NB II következő szezonjára, de Nikola Pantovics és Tajthy Tamás távozhat a klubtól.

Sepsi OSK
Sigér maradhat
A klub elnöke, Diószegi László a Sepsi Rádiónak elmondta, Sigér Dávid a kiesés ellenére maradna a csapatnál.

Kisvárda/Kecskemét
Rutinos középpályás érkezett a Kisvárdához
Nagy Krisztián az NB I-be feljutó Kisvárdához igazolt a Kecskeméttől. A transzfer részeként Czékus Ádám a KTE-hez került - írta a kisvardafc.hu.