Több hétre kidőlt a győriek játékosa.
Az ETO nyáron igazolt belső védője, Vajda Patrik homlokcsonttörést szenvedett a Spartak Trnava elleni felkészülési mérkőzés 89. percében, amikor összefejelt egy hazai játékossal – számolt be róla a klub honlapja.
Patrikot a cserét követően egyből a nagyszombati megyei kórházba szállították kivizsgálásra, majd a besztercebányai megyei kórházban került megfigyelésre. Tegnap pedig Túrócszentmárton városában egy specialista kezei alatt sikeres helyreállító műtéten esett át, amelynek során rögzítés céljából platinalemezt helyeztek be a sérült részre. A játékos felépülése több hetet vesz igénybe.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.