Pintér fotózott, móresre tanította az ellenfél játékosa - videó

A SZEOL játékosa látványosan az ellenfél kispadja előtt ünnepelte gólját.
Budai László 2017. március 21., kedd 14:10
A SZEOL játékosa látványosan az ellenfél kispadja előtt ünnepelte gólját.
Szerző: Budai László 2017. március 21., kedd 14:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A SZEOL SC a hétvégén 1-1-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia ellen. A hazaiak gólja után a gólszerző, Kéri Tamás odafutott az ellenfél vezetőedzője elé, és érdekes, fotózó mozdulatokkal ünnepelte találatát. Az okokról a Szeged TV-nek beszélt a futballista.

- A Puskás Akadémia érkezésekor a vezetőedző úgy gondolta, hogy megörökíti a stadion egyébként valóban áldatlan állapotait. Ezzel jelét adta annak, hogy nem tisztel minket semennyire sem, nyilván a tabellán elfoglalt helyezésünk nem is annyira mutatja, hogy bárkinek annyira tisztelnie kellene minket. Az egyik csapattársammal, Rácz Lacival beszélgettünk a mérkőzés előtt, és megfogadtam, hogy ha gólt szerzek egy ikszes állásnál, akkor kifutok, és ezzel jelzem Pintér Attilának, hogy akkor ezt is örökítsük meg.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz