A Dorog szerezte a forduló eddigi legnagyobb meglepetését, nyert az MTK, a ZTE, a Kisvárda, a Kazincbarcika és a Soroksár is.
NB II, 4. forduló
MTK-Vác 3-0 (Lencse 70. - 11-esből, Gera D. 86., Hrepka 90.), kiállítva: Gulyás 32., Görgényi 69. (mindketten Vác)
ZTE-Siófok 5-2 (Gál M. 18. – öngól, Babati 41., Balázs Zs. 75., Vernes 76., Kertész T. 89., ill. Nagy D. 39., Elek B. 82.)
ETO FC-Csákvár 2-1 (Beliczky 58., Zamostny 84., ill. Tar 51.), kiállítva: Horváth D. 70. (Csákvár)
Korábban
Dorog-Nyíregyháza 3-0 (Faragó 3., Simon A. 39. – 11-esből, Mészáros Á. 92.)
KBSC-Budafok 2-1 (Boros 66., Kristófi 85., ill. Csizmadia 45.)
Kisvárda-Gyirmót 3-0 (Délczeg 20., 84., Oltean 79.)
Mosonmagyaróvár-Cegléd 0-1 (Peres 74.)
Sopron-Békéscsaba 0-0
Soroksár-Budaörs 2-1 (Albert 65., Gyömbér 85., ill. Sajbán 44.)
Szeged 2011-Szolnok 2-0 (Balázs 57., 70.)
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.