NB II: A Vác nyert és már dobogós

Az NB II mai, egyetlen mérkőzésén a Vác Balajti Ádám góljával 1-0-ra győzött a Dorog ellen. A váciak ezzel fontos három pontot szereztek, és egy ideig biztosan felléptek a dobogó harmadik fokára. Igaz, az élmezőny rendkívül szoros. NB II, 22. forduló Vác-Dorog 1-0 (Balajti 56.)
Budai László 2017. február 25., szombat 15:31
Az NB II mai, egyetlen mérkőzésén a Vác Balajti Ádám góljával 1-0-ra győzött a Dorog ellen. A váciak ezzel fontos három pontot szereztek, és egy ideig biztosan felléptek a dobogó harmadik fokára. Igaz, az élmezőny rendkívül szoros. NB II, 22. forduló Vác-Dorog 1-0 (Balajti 56.)
Szerző: Budai László 2017. február 25., szombat 15:31
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz