Fotó: dvtk.eu

NB II: 10 gólos őrület a Haladás-stadionban, a Diósgyőr elgázolta az ETO-t - eredmények, videók

Az éllovas Diósgyőr továbbra is négypontos előnnyel vezeti a tabellát, miután 3-0-ra legyőzte idegenben az ETO-t. Jelenlegi elsőszámú üldözője, a még mindig veretlen PMFC egy hajrábeli góllal múlt felül megyei riválisát, a Szentlőrincet. A harmadik baranyai gárda, a Kozármisleny Szombathelyen az ősz talán legőrültebb meccsén kapott ki 6-4-re a Haladástól. Az Ajkának egy kihagyott 11-es is belefért a Dorog ellen, a Tiszakécske közben két góllal verte a Békéscsabát. A vasárnap késő délutáni eredmények az NB II-ből.
Csakfoci.hu 2022. november 27., vasárnap 17:22
Szerző: Csakfoci.hu 2022. november 27., vasárnap 17:22

Merkantil Bank NB II, 18. forduló:

ETO – DVTK 0-3 (Csirmaz 13., Gera D. 43., Lukács D. 65.)

PMFC – Szentlőrinc 2-1 (Nikitscher 13., Harsányi 91., ill. Grumics 85.)

Haladás – Kozármisleny 6-4 (Rácz B. 2. – 11-esből, Molnár R. 19., 42., Doktorics 25., Derekas 36., 54., ill. Horváth D. 19., Nagy E. 34., Bartha 70., Szabó D. 88.)

Ajka – Dorog 1-0 (Kovács N. 86.)

Tiszakécske – Békéscsaba 2-0 (Horváth Z. 6., Geiger 46.)

NB II: Egyik hazai csapat sem tudott nyerni - eredmények
A másodosztály 18. fordulójában a kora délutáni négy mérkőzésből hármat a vendégek nyertek, egy döntetlennel ért véget,
Fehérvár
Pető Milán
A Vidi szerződést hosszabbított Pető Milánnal, aki éppen az előző fordulóban szerezte meg első élvonalbeli találatát.
Debreceni VSC
Japán támadó a kiszemelt?
A haon.hu szerint Naoaki Senaga a Debrecen látókörébe került.
Fradi
Kongói csatár jön?
Franciaországban arról írnak, hogy a Partizani Tirana támadója, Archange Bintsouka érdekelheti az FTC-t. Az ulloi129.hu szerint a játékost valóban ismerik az Üllői úton.