NB I: Ismét légiósnak állhat az utánpótlás-válogatott védő – ez a klub vinné

A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd utánpótlás-válogatott hátvédje, Szalai Attila ismét légiósnak állhat, és újra Ausztria felé veheti az irányt.
Csakfoci Admin 2019. május 30., csütörtök 19:46
A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd utánpótlás-válogatott hátvédje, Szalai Attila ismét légiósnak állhat, és újra Ausztria felé veheti az irányt.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 30., csütörtök 19:46

A Mezőkövesd 21 éves védője, Szalai Attila második idényét töltötte jelenlegi csapatában, ahol összesen 45 bajnokin lépett pályára és egy gólt szerzett.

A csakfoci.hu információi szerint Szalai két év után ismét Ausztriában folytathatja pályafutását. Úgy tudjuk, hogy a fiatal balhátvéd iránt az előző idényben az osztrák élvonal alapszakaszában hetedik, az alsóházban pedig második helyen végző Mattersburg érdeklődik, ahol magyar csapattársai is lehetnek Borsos Filip és Majnovics Martin személyében.

Honlapunk értesülései szerint a Mattersburg játékosmegfigyelői tavasszal személyesen is felmérték Szalai képességeit. Úgy tűnik, meggyőzte őket a 21 éves hátvéd játéka, hiszen az osztrákok idén nyáron kivásárolnák a 2020. június 30-ig szóló szerződéséből.

Értesüléseink szerint a játékos nyitott lenne a váltásra, jelenleg is az átigazolási díjról megy a tárgyalás a két klub előljárói között.

Szalai a Mezőkövesdet megelőzően már játszott Ausztriában, hiszen 2013 óta futballozott a Rapid Wien színeiben: előbb a korosztályos csapatokban, majd a tartalékok között játszott, valamint 2017-ben bemutatkozott a felnőtteknél is.

Szalai pályafutását Gödön kezdte, majd a Vác, később a Vasas utánpótlás csapatánál is megfordult.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.
Tovább az összes átigazoláshoz