A Balmazújváros hátrányból felállva nyert Mezőkövesden.
Már a mérkőzés elején megszerezte a vezetést a Mezőkövesd: egy szöglet után Gohér a kipattanó labdát 18 méterről a jobb felsőbe lőtte – írja a balmazfoci.hu. A 39. percben Zsiga értékesített egy büntetőt, amivel kiegyenlített. A 67. percben Fekete talált be Andric beadása után, így az újonc megnyerte a meccset.
Mezőkövesd – Balmazújváros 1-2 (Gohér 1., ill. Zsiga 39., Fekete 67.)
Mezőkövesd, 1. félidő: Tujvel – Baracskai, Hudák, Pillár, Gohér, Keita, Farkas, Strestik, Fröhlich, Brasen - Novák
2. félidő: Tujvel – Szalai, Keita, Gohér, Novák, Tóth B., Vadnai, Strestik, Farkas, Pillár, Brasen
Balmazújváros, 1. félidő: Horváth – Yura, Rus, Tamás, Bódis, Vajda , Haris, Zsiga, Andric, Kovács Á., Uzoma
2. félidő: Horváth – Yura, Vajda, Andric, Fekete, Rus, Tamás, Virág, Zsiga, Uzoma, Batarelo
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.