Eldőlni látszik: NB I-es kispadot kap az egyik leghíresebb román focista - már kint volt leendő csapata meccsén

Adrian Mutu már személyesen nézte meg a Kisvárda-MOL Fehérvár bajnokit (2-1) vasárnap - Révész Attila társaságában.
Dudás Gábor 2021. december 5., vasárnap 16:00
Adrian Mutu már személyesen nézte meg a Kisvárda-MOL Fehérvár bajnokit (2-1) vasárnap - Révész Attila társaságában.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 5., vasárnap 16:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Korábban már beszámoltunk arról, hogy Adrian Mutu ülhet le az NB I-es Kisvárda kispadjára, amely azután üresedett meg, hogy a portugál Joao Janeiro Dunaszerdahelyre szerződött.

Az élvonalbeli idény meglepetéscsapatánál Révész Attila sportigazgató már korábban elismerte, hogy az egykori 77-szeres román válogatott támadó az egyik jelöltjük, majd maga Mutu is úgy nyilatkozott, hogy valóban van esély rá, hogy Magyarországon folytassa edzői pályafutását.

A vasárnapi Kisvárda-MOL Fehérvár (2-1) bajnoki mérkőzésen aztán a volt Chelsea-, Juventus- és Fiorentina-játékos is feltűnt,

a lelátóról nézte meg a találkozót - többek között Révész Attila társaságában -, mintegy megerősítve, hogy nagy valószínűséggel ő lesz majd a Kisvárda következő szakvezetője.

Egyébként a Kisvárdát átmenetileg irányító és a csapatot eddig veretlenül vezető Erős Gábor is tudott Mutu látogatásáról, de nem zavarta a trénert a román kolléga megjelenése.

Mutu edzőként a román Voluntari és FC U Craiova mellett hazája U21-es válogatottját is irányíthatta, de dolgozott Dzsudzsák Balázs egykori klubjánál, az emírségekbeli Al Wahda csapatánál is.

Mutu látogatását egyébként a Kisvárda hivatalos Facebook-oldalán is dokumentálta és interjút is készítenek a szakemberrel:

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz