A Honvéd csütörtökön fogadja az Európa Liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a luxemburgi Niedercorn csapatát.
- Ilyenkor az a fontos, hogy frissek legyenek a játékosok és koncentráljanak a feladatukra – hangsúlyozta Supka Attila, a Honvéd vezetőedző a honvedfc.hu-n, jelezve, hogy a heti két találkozó mellett inkább könnyebb tréningeket vezényel a csapatnak. A szakember hozzátette: kellemes teher a heti két mérkőzésre való felkészülés, szíve szerint egész ősszel ebben a ritmusban gyakorolna a csapattal.
A Honvéd-Niedercorn mérkőzés csütörtökön 19.00 órakor kezdődik.
Olvastad már?

Mindhárom magyar kupacsapat meccsét közvetíti a tévé - itt a program
A versenyben maradt három magyar labdarúgócsapat közül előzetesen csak az Európa Ligában szereplő Budapest Honvéd nevezhető párharca esélyesének, a Bajnokok Ligájában érdekelt Vidi FC és a szintén EL-induló Újpest továbbjutásához viszont bravúrra lenne szükség a nemzetközi kupák selejtezőjének második fordulójában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Loki
Real-nevelés érkezik?
Sajtóhírek szerint a Real Madrid ificsapatának támadója, Erik Vázquez Granados a Debreceni VSC-hez igazolhat.

Kecskemét
Fiatal védő érkezhet
A Csakfoci információi szerint ismét a Pakstól igazolhat a Kecskemét, a kiszemelt a fiatal hátvéd, Debreceni Ákos.

Zalaegerszeg
Külföldi ajánlatot utasítottak el
Sacha Tavolieri információi szerint a belga másodosztályú Kortrijk ajánlatot tett a ZTE-nek Dénes Csanád Vilmosért, ám azt a klub elutasította.