Megsérült a Siófok elleni vasárnapi bajnokin (1-2) Priskin Tamás, az ETO FC Győr télen visszatért magyar válogatott támadója, akire minimum három hét kihagyás vár.
Priskin Tamás a vasárnapi mérkőzés 38. percében, Lorentz Márton belépője után maradt a földön, a bordáját fájlalta. Az ETO orvosi stábja a egyből a pályára sietett, és már akkor sejteni lehetett, hogy súlyos a sérülés.
A cserét követően a Ferencvárostól igazolt játékos a stáb egyik tagjával azonnal kórházba ment további kivizsgálásra, ahol kiderült, teljes elmozdulással járó bordaporc-törést szenvedett. Az orvosi stáb szerint a felépülési idő 3 és 6 hét közé tehető - írja az eto.hu.
A 33 éves, 63-szoros magyar válogatott Priskin január közepén írt alá az ETO-hoz 2022-ig és harmadszor lett pályafutása során nevelőklubja játékosa.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.