Az NB I-ben beugró volt, most NB II-es csapat vezetőedzője lett

Vitelki Zoltán lett a Kazincbarcika vezetőedzője.
Budai László 2017. június 19., hétfő 22:11
Vitelki Zoltán lett a Kazincbarcika vezetőedzője.
Szerző: Budai László 2017. június 19., hétfő 22:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egyéves szerződést írt alá a KBSC Vitelki Zoltánnal, aki a következő szezonban irányítja majd vezetőedzőként a másodosztályba feljutó együttest - számolt be róla a klub honlapja. Azt már korábban tudni lehetett, hogy Koleszár György szakmai igazgató távozik a csapat éléről, lévén a másodosztályban kizárólag pro licenszes edző, vagy a képzést már megkezdő szakember ülhet a kispadon.

A klubvezetés több játékossal is tárgyalásban áll, egy-két héten belül kiderül, kikkel kezdi meg a felkészülést a csapat.

 
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz