Gyepes Gábor, Huszák Tamás és Pál András is biztosan marad Soroksáron.
Számos Soroksár-játékos szerződése lejár a bajnokság végeztével, velük folyamatosan egyeztetnek a klub vezetői - írja a Soroksár hivatalos honlapja. A tárgyalások megfelelő ütemben és ami lényeges, jó irányba haladnak. Ennek köszönhetően hárman már alá is írták újabb kontraktusukat.
Gyepes Gábor idén nyáron lejáró szerződését most 2018. június 30-ig meghosszabbította. Huszák Tamás újabb egy évvel meghosszabbította nyáron lejáró szerződését a Ferencvárossal, mely 2018. június 30-ig kölcsönadta őt a Soroksárnak. Pál András szintén hosszabbított a Fradival, amely 2018 nyaráig kölcsönadta őt az NB I-re törő együttesnek.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.