43 centi mély fagyás - újabb NB II-es meccs marad el a hétvégén

A Kisvárda-Szolnok találkozót nem tudják megrendezni a másodosztályban.
Budai László 2017. február 20., hétfő 20:31
A Kisvárda-Szolnok találkozót nem tudják megrendezni a másodosztályban.
Szerző: Budai László 2017. február 20., hétfő 20:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Kisvárda hivatalos honlapján közölte, hogy továbbra sincs játékra kész állapotban a pálya, a várkerti játékteret hétfőn is jég borította, alatta a talaj a mérések szerint 43 centi mélyen meg van fagyva.

Éppen ezért a kisvárdaiak jelezték a szövetségnek, hogy nem tudják megrendezni a vasárnapi, Szolnok elleni hazai bajnokit. A pótlásról szóban egyezség született, egy hónap múlva, a válogatott mérkőzés miatti szünetben kerülhet sor a találkozóra.

 
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz