Fotó: fcajka.hu
A Merkantil Bank Liga 31. fordulójában a dobogós Ajka hat győzelem után ezúttal döntetlent játszott. A bennmaradásért küzdő Tiszakécske pedig idegenben nyert.
Merkantil Bank NB II, 31. forduló
Pécsi MFC-Tiszakécske 0-1 (Winkler 61.)
Szeged-Ajka 0-0
csütörtök:
Szenlőrinc-ETO FC 16.00
Budafok-Diósgyőr 18.00
MTK Budapest-Haladás 18.00
Olvastad már?
NB II: Remek góllal győzött a Siófok Gyirmóton; Lipcseiék idegenben nyertek - eredmények
A Csákvár Békéscsabán nyert kiesési rangadót, míg a Nyíregyháza 1-1-s döntetlennel távozott Dorogról. A Soroksár Kazincbarcikán diadalmaskodott, míg a Siófok Farkas Balázs pazar góljával hozta el a három pontot Gyirmótról. A Kozármisleny a 91. percben győzte le az MTE-t, így fellépett a 18. helyre.
Elolvasom
Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.