Fotó: gyirmotfc.hu

NB II: Remek góllal győzött a Siófok Gyirmóton; Lipcseiék idegenben nyertek - eredmények

A Csákvár Békéscsabán nyert kiesési rangadót, míg a Nyíregyháza 1-1-s döntetlennel távozott Dorogról. A Soroksár Kazincbarcikán diadalmaskodott, míg a Siófok Farkas Balázs pazar góljával hozta el a három pontot Gyirmótról. A Kozármisleny a 91. percben győzte le az MTE-t, így fellépett a 18. helyre.
Csakfoci.hu 2023. április 12., szerda 17:51
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 12., szerda 17:51

Merkantil Bank NB II, 31. forduló

Békéscsaba-Csákvár 1-2 (Lukács 27., ill. Magyar 5., 78.)

Gyirmót-Siófok 1-2 (Soltész 44. - 11-esből, ill. Szakály A. 2., Farkas B. 83.)

Mosonmagyaróvári TE-Kozármisleny 0-1 (Gránicz 91.)

Kazincbarcika-Soroksár 1-3 (Pálinkás 61. ill. Lovrencsics 16., Króner 81., Halmai 92.)

Dorog-Nyíregyháza 1-1 (Lenarth 21. - 11-esből, ill. Novák 29.)