Fotó: vasasfc.hu

NB II: Győzelmével a második helyre lépett fel a Vasas, a Gyirmót bánta az Ajka remek formáját - eredmények

A Vasas hazai pályán legyőzte a BVSC-t, ezzel az angyalföldiek megelőzték a hétfőn pályára lépő Győrt a tabellán. Otthon kapott ki a Szeged, míg a Kozármisleny ikszelt a Pécs elleni megyei rangadón. Az Ajka a Gyirmót bánatára folytatta remek formáját.
Csakfoci.hu 2024. március 31., vasárnap 18:57
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 31., vasárnap 18:57

A negyedik helyen álló Szeged nagy meglepetésre hazai pályán 2-0-ra kikapott az utolsó előtti Tiszakécskétől vasárnap a labdarúgó Merkantil Bank Liga 26. fordulójában.

A gól nélküli első félidő után a vendégek Kocsis révén gyorsan vezetést szereztek, majd a második játékrész derekán megduplázták előnyüket, amely a lefújásig kitartott, így a tiszakécskeiek 15 nyeretlen bajnoki mérkőzés után tudtak újra győzni. A feljutásért küzdő Vasas két góllal verte a vendég BVSC-t és ezzel a második helyre lépett fel a tabellán a Nyíregyháza mögé. (MTI)

NB II, 26. forduló

PMFC - Kozármisleny 2-2 (Miknyóczki 20., Harsányi 33., ill. Schuszter 3., Kirchner 26.) Kiállítva: Horváth D. 76.
Kazincbarcika - Csákvár 1-1 (Ádám 61., ill. Dusinszki 56.)
Vasas - BVSC 2-0 (Berecz 17., Király 46.) Kiállítva: Deutsch 72.
Ajka - Gyirmót 1-0 (Szarka 57.)
Szeged - Tiszakécske 0-2 (Kocsis 48., Vajda 74.)