Fotó: szentlorincse.hu

NB II: Bejelentették a mostani szezon 14. edzőváltását - hivatalos

Jeremiás Gergő vezetőedzővel egyetértésben a Szentlőrinc vezetősége úgy döntött, hogy a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontanak a felek.
Nyikes Zoltán 2023. február 27., hétfő 14:55
Fotó: szentlorincse.hu
Jeremiás Gergő vezetőedzővel egyetértésben a Szentlőrinc vezetősége úgy döntött, hogy a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontanak a felek.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. február 27., hétfő 14:55

Az utóbbi időszak sikertelen szereplése miatt a Szentlőrinc SE vezetősége és Jeremiás Gergő vezetőedző közös megegyezéssel szerződést bontott - jelentette be az NB II-es együttes hivatalos oldala.

A 38 éves szakember tavaly nyáron érkezett a Szentlőrinchez, s az őszi szezon első kétharmadában kifejezetten jól szerepelt az irányításával, a 13. forduló után 20 ponttal a hetedik helyen állt a csapat a tabellán.

Az azóta eltelt időszakban azonban az eredményesség messze elmaradt a várakozásoktól, tizenkét bajnokin összesen hat pontot gyűjtött a Szentlőrinc, jelenleg az osztályozót jelentő 17. pozíciót foglalja el, s legutóbb most vasárnap 2-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a rivális Budafoktól.

A most futó NB II-es szezonban már ez volt a 14. edzőváltás, ezt megelőzően a Nyíregyháza (kétszer), a Budafok, a DVTK, a Kozármisleny, a Mosonmagyaróvár, a Haladás, a Dorog, az MTK Budapest, az Ajka, a Tiszakécske, a Siófok és a Kazincbarcika váltott trénert.

Olvastad már?
Külföldről is hívták, de maradt az NB I-es élcsapatnál: "Belátta, hogy a fejlődése nálunk töretlen maradhat"
További másfél évvel meghosszabbította a nyáron lejáró szerződését a Kisvárda egyik legjobbja, Driton Camaj.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
Tovább az összes átigazoláshoz