Fotó: kozarmislenyfc.hu

NB II: Az élen telelő meglepetéscsapat három játékosát és az edzőjét is delegálta a forduló válogatottjába

Az NB II 15. fordulójából is összegyűjtöttük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint.
Csakfoci.hu 2024. december 3., kedd 12:46
Fotó: kozarmislenyfc.hu
Az NB II 15. fordulójából is összegyűjtöttük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 3., kedd 12:46

NB II, a 15. forduló válogatottja

Megyeri Gábor (BVSC) - Schuszter Ronald (Kozármisleny), Murka Benedek (Csákvár), Viczián Ádám (Békéscsaba), Kővári Róbert (Békéscsaba) - Szűcs Patrik (Budafok), Urblík József (Vasas), Dusinszki Szabolcs (Csákvár) - Pantovic Nikola (Ajka) - Kirchner György Krisztián (Kozármisleny), Pesti Zoltán (Kozármisleny)

Megyeri Gábor (BVSC): Lehúzta a rolót a zárófordulóban is, feltéve a koronát az idei őszi teljesítményére, hiszen ő maga és csapata is a legkevesebb gólt kapta ősszel.

Schuszter Ronald (Kozármisleny): Hozta a tőle megszokott, lendületes, a támadásokat is segítő védőjátékát.

Murka Benedek (Csákvár): A számára korábban új, mára azonban már lassan megszokott poszton, belső védőben remek teljesítményt nyújtott.

Viczián Ádám (Békéscsaba): A csabaiak vezére volt, és a nagyon fontos kiesési rangadót ráadásul góljával el is döntötte.

Kővári Róbert (Békéscsaba): Korábbi önmagát idézve teljesített, sokat ment le-fel, jól látta el feladatát.

Szűcs Patrik (Budafok): Az idei szezon egyik meglepetése a másodosztályban, fiatalszabályosként rendszeres kezdő csapatában, és ezúttal kiosztott egy olyan gólpasszt, amelyre a világ bármely pontján felkapnák a fejüket.

Urblík József (Vasas): Bár csapata kikapott, ő ezúttal is kiemelkedően teljesített, rengeteg jó átadást, kulcspasszt osztott ki, és a kaput is támadta.

Dusinszki Szabolcs (Csákvár): Két gólja önmagáért beszél, amelyek nem csak értékesek, de szépek is voltak.

Pantovic Nikola (Ajka): Nem a legfiatalabb játékosa a ligának, de technikai tudása és kreativitása még aranyat ér, gólt szerzett, és az Ajka támadójátékának kulcsa volt.

Kirchner György Krisztián (Kozármisleny): Gólt ugyan most nem szerzett, de egy gólpasszt kiosztott, és végig agilisan, veszélyesen futballozott.

Pesti Zoltán (Kozármisleny): Egy másik fiatal, aki remekelt ezen az őszön, és ezúttal jó játékkal és góllal zárta le a szezont.

A forduló edzője

Pinezits Máté (Kozármisleny): Fontos győzelmet aratott csapatával a helyi rangadón, és mindenkit meglepve vezetik a bajnokságot az őszi szezon végén.

A forduló cseréi:

Keresztes Noel (Honvéd): Csapata számára életet jelentő hárompontos gólt szerzett a padról beszállva.

Bobál Gergely (Ajka): Akkor talált be egy tiki-taka akció végén, amikor az ellenfél épp erőre kapott és az egyenlítésért küzdött.

A Merkantil Bank Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. BUDAPEST HONVÉD FC 23 16 3 4 25 51
2. VASAS FC 23 15 4 4 25 49
3. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 23 11 6 6 5 39
4. KECSKEMÉTI TE 23 11 3 9 3 36
5. AQVITAL FC CSÁKVÁR 23 9 9 5 7 36
6. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 23 8 8 7 5 32
7. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 23 8 7 8 2 31
8. KARCAGI SC 23 8 7 8 -8 31
9. BVSC-ZUGLÓ 23 9 3 11 3 30
10. HR-RENT KOZÁRMISLENY 23 7 8 8 -9 29
11. FC AJKA 23 9 1 13 -9 28
12. TISZAKÉCSKEI LC 23 6 9 8 -8 27
13. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 23 5 7 11 -11 22
14. BUDAFOKI MTE 23 5 7 11 -15 22
15. SZENTLŐRINC 23 3 11 9 -5 20
16. SOROKSÁR SC 23 4 7 12 -10 19

Olvastad már?
Őszintén beszélt a Kozármisleny ügyvezetője a költségvetésről, az NB I-es licencről és a feltételrendszerről: "Ki merem mondani, hogy..."
Feleki Attila úgy látja, valószínűleg újra tudnának NB I-es licencet szerezni, holott véleménye szerint övék a legalacsonyabb költségvetés az NB II-ben - a Szentlőrinccel együtt -, és rengeteg NB III-as csapatnak még a feltételrendszere is jobb.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.
Tovább az összes átigazoláshoz