Fotó: kisvardafc.hu

NB II: A másik NB I-es kieső egyik legjobb magyar játékosát szerezte meg a Kisvárda - hivatalos

A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Molnár Gábor is távozott Mezőkövesdről, a rutinos támadó középpályás a Kisvárdánál kötött ki.
Csakfoci.hu 2024. július 2., kedd 12:45
Fotó: kisvardafc.hu
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Molnár Gábor is távozott Mezőkövesdről, a rutinos támadó középpályás a Kisvárdánál kötött ki.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 2., kedd 12:45

Még az előző szezon hajrájában, április végén jelezte a Csakfoci, hogy a kiesés miatti hatalmas átalakulások következtében nemcsak a légiósok, hanem fontosabb magyar játékosok is távozhatnak Mezőkövesdről, így például megírtuk azt, hogy Molnár Gábor is klubot válthat.

Tállai András elnök a május végi sajtótájékoztatóján azt mondta, hogy Molnárnak még egy évig szerződése van a borsodi sárga-kékeknél és tárgyalnak a folytatásról, mostanra viszont eldőlt, hogy Molnár távozik Kövesdről és a másik NB I-es kiesőhöz, a Kisvárdához igazol.

– A mezőkövesdi szerződésem felbontása után egy hetet egyedül készültem, közben sikerült megegyezni a Kisvárdával, kedden pedig bekapcsolódtam új csapatom edzésmunkájába mondta a klubhonlapon érkezésének körülményeiről Molnár Gábor, aki az élvonalban eddig 174 alkalommal lépett pályára és 34 gólt szerzett. – Örömmel vettem a Kisvárda érdeklődését, tudom, hogy ez a klub vissza akar jutni, amely célok egyeznek az enyémmel, hiszen én is szeretnék mielőbb visszatérni a legjobbak mezőnyébe. Új kihívás a számomra is, remélem sikeres évünk lesz. Tapasztalatból mondhatom, hogy az NB II brusztolósabb bajnokság, mint az élvonal, de úgy látom, jó keretünk lesz, és meg tudunk majd felelni az elvárásoknak. Fel kell jutni!

A 30 éves szélső az előző NB I-es idényben 26 meccsen 4 gólt és 3 asszisztot jegyzett, korábban megfordult Diósgyőrben - ahol egyébként együtt dolgozott a jelenlegi kisvárdai vezetőedzővel, Feczkó Tamással is - és a Puskás Akadémiánál is.

Olvastad már?
Váratlan döntés: Ádám Martin csapatot kereshet magának
Dél-Koreában azt írják, hogy nagy eséllyel közös megegyezéssel távozik az Ulsantól Ádám Martin.
Elolvasom
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
Tovább az összes átigazoláshoz