NB II: A hatalmasat fordító Szpari tarolt a forduló válogatottjában - íme, a csapat

Az NB II 14. fordulóját követően is összeszedtük, mely játékosok teljesítettek a legjobban honlapunk megítélése szerint.
Budai László 2023. november 7., kedd 16:41
Szerző: Budai László 2023. november 7., kedd 16:41

NB II, 14. forduló

Molnár-Farkas (Szeged) - Murka (Csákvár), Gengeliczki (Nyíregyháza), Csonka (Haladás), Nagy B. (Nyíregyháza) - Katona M. (Soroksár), Haris (Szeged), Kesztyűs (Nyíregyháza), Hajdú R. (Soroksár) - Novothny (Vasas), Radó (Vasas)

Molnár-Farkas Tamás (Szeged)

Végig magabiztos volt, és egy kulcsvédést is bemutatott, ami nagyon kellett csapata győzelméhez.

Murka Benedek (Csákvár)

A nehéz talajon hozta a szokásos, dinamikus és fegyelmezett játékát.

Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza)

Belső védőként a két szerzett gól önmagáért beszél, vezér volt és a mezőny legjobbja.

Csonka Bonifác (Haladás)

Sokáig úgy tűnt, győzelmet ér a fejes gólja, amely kiemelte a többi védő teljesítménye közül az övét.

Nagy Barnabás (Nyíregyháza)

Sokat futott, a védekezése rendben volt, és az előre játékra is maradt ereje, szép gólpasszal zárta a meccset.

Katona Máté (Soroksár)

Futómennyisége, pontos passzai mellett védekező munkája is domináns volt.

Haris Attila (Szeged)

Szinte nem volt olyan veszélyes szegedi támadás, amibe ne lett volna benne, kulcspasszokat adott, nem rajta múlt, hogy nem két-három gólpasszal zárta a meccset.

Kesztyűs Barna (Nyíregyháza)

2-0-s hátránynál lépett a pályára, játékával pedig sokat tett hozzá, hogy a Szpari a második félidőben hatalmasat fordítson a Gyirmót ellen.

Hajdú Roland (Soroksár)

Ötletes, kreatív játéka sokat dobott a Soroksár támadójátékán, és egy szép gólpassza az eredményességet is segítette.

Novothny Soma (Vasas)

Igazi csapatkapitány volt a rangadónak induló, de végül sima meccsé váló Honvéd elleni találkozón. Remek mentalitásával húzta magával a társakat, és az oly fontos első gólt ő szerezte.

Radó András (Vasas)

Gólt rúgott és gólpasszt adott, azaz folytatta az elmúlt hetekben nyújtott remek teljesítményét.

A forduló edzője: Tímár Krisztián (Nyíregyháza)

Kétgólos hátrányból egy félidő alatt négyet rúgva fordított csapata, és győzte le az elmúlt hetekben verhetetlennek tűnő Gyirmótot idegenben.

Cserék

Prosser Dániel (Szeged)

Cserepadról beszállva szerezte meg első idénybeli gólját, ami nemcsak szépségdíjas volt, de győzelmet is ért.

Doncsecz Levente (Szeged)

Életet vitt a szegedi támadásokba cselsorozataival, remek passzaival és az asszisztja is élményszámba ment.

Novák Csanád (Nyíregyháza)

Csak pár percet kapott, de így is eredményes tudott lenni.

Lesz-e újra Paintsil-gól a Groupamában? - egy jó félidővel a Fradi és mi is nagyot nyerhetünk
Az Európa Konferencia Liga-csoportkör egyik, ha nem a legfontosabb mérkőzését játssza csütörtök este 18:45 órai kezdettel a Ferencváros, amely a Genket fogadja a Groupama Arénában. Az EKL-csoportkör 4. fordulójának mérkőzését te is élőben követheted majd az M4 Sport csatornáján, a meccset pedig még izgalmasabbá teheted egy kis sportfogadással, amihez lejjebb tippeket is adunk.
A Charlton az elmúlt hetekben gyakran hangoztatta, hogy hiába kötött előszerződést a Vidivel George Dobson, megpróbálják megtartani a csapatkapitányt. Nem sikerült.