ZTE

ZTE: Minden jegy elfogyott az AC Milan ellen - ez a csatorna közvetíti élőben a meccset

A Spíler TV közvetíti élőben a július 23-án megrendezésre kerülő Zalaegerszegi TE-AC Milan mérkőzést a Zete Fiesztáról.
Póczik Dávid 2022. július 8., péntek 10:37
A Spíler TV közvetíti élőben a július 23-án megrendezésre kerülő Zalaegerszegi TE-AC Milan mérkőzést a Zete Fiesztáról.
Szerző: Póczik Dávid 2022. július 8., péntek 10:37

Amint azt a csakfoci.hu előre jelezte, majd hivatalossá is vált, az olasz bajnok AC Milan július 23-án a Zete Fiesztán megmérkőzik a ZTE-vel.

A Zalaegerszeg hivatalos Facebook oldalán arról számolt be, hogy a felkészülési mérkőzésen teltház lesz, így

 július 23-án 17:30-tól a Spíler TV műsorán követhetik a két együttes összecsapását

a magyar futball szurkolói, akiknek nem sikerült jegyet váltani a mérkőzésre.

A milánói piros-feketék tizenegy év után tudtak újra olasz bajnokságot nyerni, így a következő idényben a Bajnokok Ligájában mérkőzhetnek. A Zalaegerszeg a nyolcadik helyen zárta az NB I 2021/2022-es kiírását.

Olvastad már?
“A Milan a legerősebb csapattal érkezik Zalaegerszegre” - kiderültek a részletek a fiesztáról
2009 után érkezik ismét Magyarországra az AC Milan, amelynek legnagyobb sztárjai is pályára lépnek majd a ZTE elleni mérkőzésen.
Elolvasom

 

Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz