A Mezőkövesdtől érkező Dragóner Filippel 2+1 éves szerződést kötöttek a zalai kék-fehérek.
22 éves támadóval erősített a ZTE: a mai napon 2+1 évre érvényes szerződést írt alá a klub Dragóner Filippel, aki a szintén élvonalbeli Mezőkövesdtől érkezik Zalaegerszegre.
A fiatal befejező csatár – aki korábban Nyíregyházán és Szegeden is futballozott – eddigi pályafutása során az NB I-ben 6, az NB II-ben 68 bajnokin lépett pályára, az első osztályban két, a másodosztályban 16 gólt szerzett. A ferencvárosi nevelésű Dragóner tagja volt az U18-as és az U19-es magyar válogatottnak is.
A Zete egy nappal azután jelentette be érkezését, hogy az előző idényben NB I-es gólkirályi címet szerzett Radó András a másodosztályú Vasashoz igazolt. A támadósor másik eddigi alapembere, a lejárt szerződésű Bobál Gergely pedig Portugáliába távozhat.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.

ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.

Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.