Priskint hírbe hozták a Fradival, de egy másik magyar klub hozná haza

A Slovan magyar csatára szívesen játszana a zöld-fehéreknél, mégsem biztos, hogy a Fradi lesz befutó.
Budai László 2017. május 17., szerda 9:53
A Slovan magyar csatára szívesen játszana a zöld-fehéreknél, mégsem biztos, hogy a Fradi lesz befutó.
Szerző: Budai László 2017. május 17., szerda 9:53

Újabb válogatott játékost hoznának haza a magyar bajnokságba. A Kisalföld szerint a Slovannal nemrégiben Szlovák Kupát nyert Priskin Tamás iránt ugyanis nagyon élénken érdeklődik a Ferencváros.

„A Ferencváros Magyarország legnépszerűbb csapata, nyilván ha arról lenne szó, megtiszteltetés lenne, szívesen is szerepelnék a zöld-fehéreknél. De nincs tudomásom konkrétumról” - idézi az ulloi129.hu a lapnak nyilatkozó Priskint, aki elárulta azt is, hogy van még egy éves szerződése a pozsonyi klubnál.

csakfoci.hu információi szerint egy másik hazai klubnál biztosan felmerült Priskin Tamás leigazolása. Úgy tudjuk, hogy a vélhetően az élvonalba jutó Puskás Akadémiánál ő az egyik kiszemelt a nyári átigazolási időszakra. Pintér Attila ugyanis jó véleménnyel van a 30 esztendős támadóról, szívesen látná őt a csapatában már az NB I-ben.

A felcsútiak már a téli átigazolási időszakban is minőségi, NB I-es játékosokkal erősítettek: megszerezték többek között Hegedűs Jánost a Haladástól, Prosser Dánielt a Honvédtól, Gyömbér Gábort a Fraditól vagy éppen Szakály Pétert a Debrecentől. Nem lenne meglepő, ha a nyáron is komoly nevek érkeznének Pintér Attila együtteséhez.

Priskin legutóbb a 2014/15-ös szezonban játszott Magyarországon, akkor a Győrben futballozott és 11 NB I-es gólt szerzett.

Tavaly nyáron a Videotonnál is felmerült a játékos szerződtetése, ám az utolsó pillanatban a fehérváriak végül elálltak az üzlettől.

Átigazolások
Honvéd/Vasas/Szpari
Nagy Dominik kapós
A Honvéd és a Vasas is érdeklődik a Szpari 30 éves játékosa, Nagy Dominik iránt. A kispestiek egy másik nyíregyházit, Kovácsréti Márkot is szívesen látnák.
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
DVTK
Változások
Három légiós került ki a keretből Diósgyőrben.
Tovább az összes átigazoláshoz