Paks: Megvan Szivics harmadik igazolása – utánpótlás-válogatott védő érkezett

A Paksi FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Puskás Akadémia utánpótlás-válogatott játékosát, Osváth Attilát.
Csakfoci Admin 2019. június 27., csütörtök 14:19
A Paksi FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Puskás Akadémia utánpótlás-válogatott játékosát, Osváth Attilát.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 27., csütörtök 14:19

A Paksi FC csütörtökön délután három éves szerződést kötött Osváth Attilával. A tolnaiak frissen szerződtetett játékosának karrierje szülővárosában, Veszprémben kezdődött.

A fiatal jobbhátvéd pályafutása során szerepelt a Balatonfüredi FC, az SZTK, a Vasas FC, a Debreceni VSC és a Puskás Akadémia FC színeiben is. A 23 éves, jobblábas, 179 centiméteres labdarúgó az eddigi 56 NB I-es mérkőzése mellett igen gazdag utánpótlás-válogatott szerepléssel büszkélkedhet: 5-ször az U18-as, 9-szer az U20-as és ismét 5-ször az U21-es nemzeti szerelést ölthette magára

– Nyugodt szívvel érkeztem Paksra, hiszen egy masszív csapatról beszélhetünk. Egy olyan csapatról, amely sok mindenre képes lehet az előttünk álló szezonban. Minél hamarabb szeretnék beilleszkedni és hasznára lenni a klubnak – nyilatkozta a papírok szignózását követően Osváth a paksifc.hu-nak.

A múlt szezon végén Kulcsár Dávid keresztszalag-szakadása miatt szükségmegoldásból Kővári Róbertnek kellett jobbhátvédet játszania, így mindenképpen szerettünk volna erre a posztra is igazolni. Úgy érzem, minőségi labdarúgó érkezett, remélem, gyorsan beilleszkedik – mondta Haraszti Zsolt a Paksi FC ügyvezetője.

Osváth a paksiak harmadik nyári igazolása Holczer Ádám és Böde Dániel után.

Átigazolások
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.
Hertha BSC
Dárdai Márton
A Berliner Kurier pénteki cikke szerint Dárdai Márton és néhány fiatal játékos más kluboktól is kapott ajánlatot, így nem kizárt, hogy a nyáron távoznak a Herthától.
Csíkszereda
Szabó István egyre közelebb
A román DigiSport megerősíti a Csakfoci korábbi hírét: Szabó István a Csíkszeredánál köthet ki.
Tovább az összes átigazoláshoz