MTK

NB I: Remek mutatókkal rendelkező játékost igazolt az MTK - hivatalos

Az MTK Budapestnél folytatja pályafutását Branislav Sluka.
Csakfoci Admin 2022. január 4., kedd 9:19
Az MTK Budapestnél folytatja pályafutását Branislav Sluka.
Szerző: Csakfoci Admin 2022. január 4., kedd 9:19

Branislav Sluka a zsolnai klub saját nevelésű játékosa, amelyben 19 évesen debütált. Sokszoros szlovák korosztályos válogatott védő, 20 évesen már a felnőtt válogatott keretébe is meghívást kapott.

A 180 cm magas, bal lábas játékos baloldali védőként, valamint középpályásként is bevethető. A rendszeresen nemzetközi kupában szereplő Zilina együttesében már több mint 100 tétmérkőzésen lépett pályára, több alkalommal is ő viselte a csapatkapitányi karszalagot.

Eddig védőként 8 gólja mellett 14 gólpassza van. Az őszi idényben egy látványos gólt szerzett, és három találatot készített elő. A statisztikák szerint a szlovák élcsapatban a szélről beadott labdák terén ő rendelkezik a legjobb mutatókkal, az ő nevéhez köthető a legtöbb pontos beadás - mutatta be a legújabb szerzeményét az mtkbudapest.hu.

Sluka az MTK Budapest negyedik téli igazolása Andrej Kadlec, Futács Márkó és Szakály Dénes után.

Sluka őszi bombagólja, amelyet a Senica ellen szerzett a Fortuna Ligában:

Olvastad már?
Komoly erősítés az MTK-nál - a Slovan kiszemeltjét szerződtették
Az MTK Budapestnél folytatja pályafutását a 25 éves jobb oldali védő, Andrej Kadlec, aki az év csapatába is bekerült a szlovák élvonalban.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Tovább az összes átigazoláshoz