Élő: Qabala - MTK 2-0

Az MTK-nak kisebb csodára lenne szüksége, hogy idegenben továbbjusson az Európa Liga selejtezőjéből.
Privacsek András 2016. július 21., csütörtök 16:42
Szerző: Privacsek András 2016. július 21., csütörtök 16:42

Az MTK idegenben próbálja meg kiharcolni a továbbjutást az Európa Liga selejtezőjében. Kövesd élőben nálunk a mérkőzést!

Qabala - MTK 2-0 (Zsenyov 7., Weeks 37.)

93. perc: Vége! A Qabala 4-1-el jutott tovább.

92. perc: Varga tekert éles szögből mellé.

87. perc: Csere! Sztankovics-Rafael Santos!

85. perc: Grgics kapott sárgát feltartásért.

83. perc: Először talált kaput az MTK, a kapus azonban könnyedén védett.

80. perc: Kvekveserij-Dzsamalov!

77. perc: Csere! Zsenyov-Mammadov, ill. Bese-Varga.

75. perc: Torghelle fejelhetett volna jó helyzetben, de Hrepka megzavarta.

73. perc: Csere! Kanta-Borbély.

66. perc: Ozobics lövését védte Hegedüs.

61. perc: Szadigov 12 méterről mellé gurított.

55. perc: Bese fejelt 9 méterről alig mellé.

52. perc: Csere! Nikacs helyén Hrepka.

50. perc: Nikacs meghúzódott, le kell cserélni.

48. perc: Nem változott a játék képe, a Qabala támad, az MTK védekezik.

46. perc: Folytatják a csapatok.

45. perc: Szünet!

44. perc: Kanta 26 méteres szabadrúgása szállt fölé.

37. perc: GÓL! Dabo adott középre, Weeks pedig öt méterről a kapuba fejelt. Reménytelen helyzetben az MTK!

34. perc: Baki rúgta fel csúnyán Dabót, sárga.

28. perc: Weeks lőtt alig mellé 25 méterről.

27. perc: Bese ment el szépen a jobb oldalon, beadott, középen Torghelle érkezett, de a védők felszabadítottak.

25. perc: Szatmári indult meg, két csel után azonban eladta a labdát az ellenfél tizenhatosa előtt.

19. perc: Rendkívül pontatlan az MTK, eddig semmilyen veszélyt nem jelent kapura.

17. perc: Sztankovics kapott sárgát.

13. perc: Továbbra is a hazaiak irányítanak.

7. perc: GÓL! Sajnos vezet az azeri csapat. Zsenyov lépett ki két védő között, majd 11 méterről a hálóba gurított. Összesítésben már 3-1 a Qabalának.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés!

0. perc: Hamarosan kezdődik a mérkőzés.

Qabala: Bezotosnij - Sztankovics, Szadigov, Kvekveserij, Zsenyov, Verjdub, Mirzsabekov, Dabo, Ozobics, Ricardinho, Weeks

MTK: Hegedüs – Baki, Grgics, Poór, Vadnai – Vass, Kanta – Bese, Szatmári L., Nikacs – Torghelle

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.