Fotó: www.rakoczifc.hu

"Megkegyelmezett" az MLSZ az NB I-es csapatnak - nem kell albérletbe költöznie

Az újonc somogyiak stadionjában nincs kiépítve a pályafűtés, így nagy esély mutatkozott arra, hogy a hazai meccseiket albérletben kell játszaniuk, ám úgy tudjuk, az MLSZ végül engedélyezte a pálya használatát.
Nyikes Zoltán 2019. június 13., csütörtök 17:36
Fotó: www.rakoczifc.hu
Az újonc somogyiak stadionjában nincs kiépítve a pályafűtés, így nagy esély mutatkozott arra, hogy a hazai meccseiket albérletben kell játszaniuk, ám úgy tudjuk, az MLSZ végül engedélyezte a pálya használatát.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 13., csütörtök 17:36

Mivel az újonc Kaposvári Rákóczi FC stadionja nem felel meg a licencszabályzatnak, többek között azért, mert nem rendelkezik pályafűtéssel, jó esély mutatkozott rá, hogy az Újpest és a Budapest Honvéd mellett az újonc sem sem a saját otthonában fogadja a vendégcsapatokat a következő NB I-es szezonban – a somogyi együttes ebben az esetben Paksra költözött volna albérletbe.

A Rákóczi vezetői azonban bíztak benne, hogy a licencproblémák ellenére hazai pályán fogadhatják majd az ellenfeleket.

Információink szerint a Kaposvárnak végül nem kell költöznie,

vagyis hazai környezetben kezdheti meg az NB I-es bajnokságot, miután ezt engedélyezte a Magyar Labdarúgó Szövetség – korábban az MLSZ az Újpest esetében egy halasztási kérelemnek adott helyet hasonló szituációban.

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz