A Ferencváros vezetőedzője szombati győzelmük után úgy nyilatkozott, jó volt nézni együttese játékát, amely szervezett, egységes csapat benyomását keltette.
Mint honlapunkon beszámoltunk róla, 3-2-es győzelmet aratott a Ferencváros szombati felkészülési mérkőzésén a horvát első osztályú Slaven Belupo ellen. Az NB I-ben listavezető zöld-fehérek vezetőedzője a lefújás után nyilatkozott a klub honlapján.
"Jó teszt volt a számunkra a mérkőzés. Mindkét csapat mindent beleadott, remek tempó jellemezte a találkozót. Az eredménytől függetlenül elmondható, hogy jó úton halad a felkészülésünk. A nehéz időjárási körülmények között előfordultak hibák, elcsúszások – nagyon fontos viszont, hogy sérülés nélkül lehoztuk az összecsapást. Összességében szervezett, egységes csapat benyomását keltettük, jó volt nézni a játékunkat" - összegzett Thomas Doll.
EGY HELYEN AZ NB I-ES ÉS NB II-ES CSAPATOK EDZŐMECCSEI - KATTINTS!
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás
Az NB II-es idény utolsó két mérkőzésén nem Csató Sándor fogja irányítani a Békéscsaba csapatát.
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.