Az MTK bombaformában lévő ex-Fradi játékosa: „Ezt nem az én dolgom eldönteni”

Az MTK Budapest 0-2-ről állt fel a Ferencváros ellen. A feltámadásban nagy szerepe volt Varga Rolandnak, aki góllal és gólpasszal keserítette korábbi csapatát. A csatár beszélt a két félidő közti különbségről, de szóba került a nyári Európa-bajnokság is.
Privacsek András 2021. február 28., vasárnap 12:12
Az MTK Budapest 0-2-ről állt fel a Ferencváros ellen. A feltámadásban nagy szerepe volt Varga Rolandnak, aki góllal és gólpasszal keserítette korábbi csapatát. A csatár beszélt a két félidő közti különbségről, de szóba került a nyári Európa-bajnokság is.
Szerző: Privacsek András 2021. február 28., vasárnap 12:12

- Az első félidőben katasztrófa volt, amit csináltunk, kettőt nem passzoltunk egymáshoz – kezdte Varga az M4 Sportnak. - Tudtuk, ha így folytatjuk, akkor bele fogunk szaladni. A szünetben megbeszéltük, hogy ezt ki kell javítani. Jó időben tudtunk gólt rúgni, aztán még egyet, utána is voltak lehetőségeink, de nem lehetünk csalódottak. Fura érzés volt a Fradi ellen játszani, hiszen nem olyan régen még ott voltam. Kimondom, hogy már bajnok a csapat, amihez gratulálok. Mi pedig megpróbálunk odaérni a dobogóra.

Az M4 Sport riportere megkérdezte a gólerős játékost, hogy válogatott formában érzi-e magát és az Európa-bajnokság mint cél, ott-van-e előtte?

- Nem az én dolgom eldönteni, hogy milyen formában vagyok, teszem a dolgomat a legjobb tudásom szerint. Természetesen, de nem ezzel kelek és fekszem, napról napra próbálok lépkedni - válaszolta a támadó.

Varga leigazolása remek húzásnak bizonyult, hiszen a 31 éves játékos 8 tétmérkőzésen már 6 gólnál és 4 gólpassznál jár az MTK-ban.

Olvastad már?
NB I: A Fradi vezetett, de az MTK felállt a 218. örökrangadón - videók
A félidőben 2-0-ra vezetett a Ferencváros az MTK otthonában, a második játékrészben azonban a kék-fehérek egyenlítettek, a hajrában aztán egyik csapat sem tudta a maga javára fordítani a mérkőzést.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai közel volt a Milanhoz
A Milan korábbi igazgatója elárulta, hogy 2020-ban mindenben megállapodtak Szoboszlai Dominik szerződtetéséről, azonban a klub vezetése megvétózta a transzfert.
Kisvárda
Révész kinézte Storckot
A Kisvárda már felvette a kapcsolatot Bernd Storckkal és az őt képviselő ügynökséggel, de a hétfői nap komoly fordulatot hozott - így áll az edzőkérdés.
Szolnok
Mentőöv
Jelenleg azon dolgoznak, hogy a Szolnoki MÁV FC a BVSC egyfajta fiókcsapataként működjön.
Tovább az összes átigazoláshoz