Tragikomédia, ami a Vidi EL-sorsolásával történik - megint változhat a menetrend

Mégis Székesfehéváron rendezhetik meg a Vidi és a montenegrói Zeta EL-párharcának második mérkőzését, a balkáni ellenfél ugyanis kérelmet nyújtott be az UEFA-nál a pályaválasztói jog visszacserélésére. Merthogy egyszer már cserélni kellett.
Dudás Gábor 2019. június 21., péntek 11:36
Mégis Székesfehéváron rendezhetik meg a Vidi és a montenegrói Zeta EL-párharcának második mérkőzését, a balkáni ellenfél ugyanis kérelmet nyújtott be az UEFA-nál a pályaválasztói jog visszacserélésére. Merthogy egyszer már cserélni kellett.
Szerző: Dudás Gábor 2019. június 21., péntek 11:36

Mint ismeretes, a jelenlegi MOL Vidi FC (július 1-től MOL Fehérvár FC) az Európa Liga első selejtezőkörében a montenegrói FK Zeta Golubovci csapatával mérkőzik meg. A keddi sorsoláson az UEFA eredetileg a Zetát sorsolta ki a pályaválasztónak az odavágóra, azonban az UEFA döntése alapján végül a pályaválasztói jog felcserélésre került.

Most viszont a Zeta hivatalos kérelmet nyújtott be a pályaválasztói jog visszacserélésére, és amennyiben a kérés elfogadásra kerül, a montenegrói odavágó a tervek szerint július 11-én kerülne megrendezésre, a székesfehérvári visszavágóra pedig július 18-án kerülne sor - írja a molvidi.hu.

A fehérvári klub arra kéri a szurkolóit, hogy amennyiben még nem tervezték meg az utazást, még ne is tegyék, egy kis türelmet kérnek a döntésig.

Átigazolások
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Tovább az összes átigazoláshoz