Fehérvár: 1 millió euróért érkezhet válogatott csatár a Legiától - sajtóhír

A 32-szeres azeri válogatott támadó szinte biztosan távozik a januári átigazolási időszakban.
Póczik Dávid 2021. december 20., hétfő 8:50
A 32-szeres azeri válogatott támadó szinte biztosan távozik a januári átigazolási időszakban.
Szerző: Póczik Dávid 2021. december 20., hétfő 8:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A MOL Fehérvár szeretné leigazolni Mahir Emrelit, az azerbajdzsáni válogatott és a lengyel Legia Varsó játékosát - írja az azeri sportnet.az.

A portál értesülései szerint az OTP Bank Liga 4. helyén álló együttes már tárgyalásokat folytat a varsói klubbal. Sajtóhírek szerint a székesfehérváriak 1 millió eurót ajánlottak fel a 24 éves csatár átigazolásáért.

A lap azt írja azonban, hogy a Legia nem szeretne megválni Emrelitől, de egyelőre nem sikerült meggyőzni a játékost a maradásról, így a támadó várhatóan a téli szünetben távozik a lengyel fővárosból. Az azeri játékos viszonya akkor mérgesedett el a klubbal, amikor a Legia-szurkolók a Wisla Plotsktól elszenvedett 0-1-es vereséget követően megtámadták a csapat játékosait, ennek eredményeként Mahir Emreli a fején sérült meg. Az esetet követően a támadó nem jelent meg az edzéseken, így kimaradt a soron következő bajnoki mérkőzés keretéből is.

A 187 centiméter magas Emreli nyáron igazolt Varsóba a Quarabag együttesétől, a neki jutott 15 lengyel bajnokin 2 gól és 1 gólpassz volt a mérlege, összesen pedig 33 tétmeccsen kapott szerepet és 11-szer volt eredményes.

A MOL Fehérvár 17 forduló után 29 ponttal a magyar bajnokság 4. helyén áll és ebből a pozícióból várja a tavaszi folytatást.

Olvastad már?
NB I: A Vidi vinné a ZTE egyik legjobbját - így áll az ügy
Információink szerint a zalaegerszegi Nikola Serafimov teljesítménye felkeltette a MOL Fehérvár FC vezetőinek figyelmét.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.
Légiósok
Yaakobishvili a célegyenesben
A Barcelona magyar válogatott kapusa, Yaakobishvili Áron már nem vett részt a katalánok szombati edzésén, és a vasárnapi, bázeli felkészülési mérkőzésre sem utazott el a csapattal.
Ex-Fradi
Rövid karrier
A szerb sajtó szerint Mohammed Abu Fani két hónap után távozhat a Crvena zvezda csapatától, miközben Mohamed Ali Ben Romdhane a katari Al-Shamal SC-hez igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz