Információink szerint a zalaegerszegi Nikola Serafimov teljesítménye felkeltette a MOL Fehérvár FC vezetőinek figyelmét.
A ZTE Waltner Róbert vezetésével remekül zárta az őszi idényt. Az 5. helyen álló csapat egyik húzóembere az elmúlt fél évben Nikola Serafimov volt. Nem véletlen, hogy máshol is felfigyeltek a nyáron igazolt 22 éves játékos teljesítményére.
A csakfoci.hu úgy tudja, a Fehérvár szívesen látná soraiban Serafimovot. Már zajlanak az egyeztetések a felek között, de még nem történt megállapodás, a ZTE érthető módon nem szívesen válna meg egyik legjobbjától.
Az északmacedón belső védő gyorsan alapembere lett a Zalaegerszegnek, aki a védekezés mellett, támadásban is rendkívül hatékony: tizenhat bajnoki mérkőzésen négyszer volt eredményes.
Olvastad már?
Fehérvár: 1 millió euróért érkezhet válogatott csatár a Legiától - sajtóhír
A 32-szeres azeri válogatott támadó szinte biztosan távozik a januári átigazolási időszakban.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Vincze az új sportigazgató
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a DVTK bejelentette, hogy Vincze Richárd lesz Kovács Zoltán utódja a klub sportigazgatói posztján.
Diósgyőr
Ő lehet Kovács utódja
A csakfoci.hu információi szerint fiatal szakember kerülhet a DVTK sportigazgatói pozíciójába. Kovács Zoltán távozása után vélhetően a 42 éves Vincze Richárd veszi át a posztot.
Gyirmót
Olekszandr Piscsur
Komoly bevételhez juthat a Gyirmót FC Győr Olekszandr Piscsur átigazolását követően.